Applications have closed

Popis pracovnej náplne a pracovných podmienok:

  • Práca vhodná iba pre mužov
  • Rôzne pracovné pozície pri výrobe drevodomov.
  • Výroba montovaných drevodomov – veľkostne ako lodný kontajner
  • Výroba v hale, na montáž sa nechodí
  • Drevodom sa dokončí do hotového stavu a potom sa preváža na požadované miesto

Požiadavky:

  • Presnosť, zručnosť
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť v práci
  • Základná znalosť nemeckého jazyka

Pracovisko: okolie Stuttgart

Hodinová sadzba:

  • Sadrokartonista (zhotovenie konštrukcie, montáž SDK na steny a stropy): 21,39,- €/ hod. Brutto
  • Fasádnik (lepenie polystyrénu na fasádu, natiahnutie sieťky a lepidla, nanášanie farby): 21,39,- €/ hod. Brutto
  • Maliar (tapovanie, maľovanie, špachtľovanie): 21,39,- €/ hod. Brutto

Mzda: od 21,39 EUR/ hod. brutto

  • Príplatok za odpracované nočné hodiny (odpracované min. 2 hod. od 23.00 06.00): 20%
  • Príplatok za odpracované hodiny počas nedele: 100%
  • Príplatok za odpracované hodiny počas štátneho sviatku: 100%

Výhody a benefity:

  • plne hradené ubytovanie
  • možnosť čerpania záloh
  • príplatok za vlastné auto (používané na zvoz a odvoz do práce) 0,71 / hod./brutto
  • stabilná práca
  • celoročná turnusová práca

Výberový porces:

  • 0947 904 259 Zdenka Boguščiaková
  • 0940 610 120 Erika Krajňáková
  • alebo pošlite svoj životopis na nabor@royceagency.eu
Prehľad ponuky

Sign Up

Registration is currently disabled.

Forgotten Password

Cart

Košík